زمستان بازار توافق روسیه میلیون آمریکا

زمستان: بازار توافق روسیه میلیون آمریکا اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با وقت طلبی آمریکا را شکست دادیم / کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنان تیم آمریکا فوق‌العاده بازی کردند ولی می‌دانستیم این روند تا آخر ادامه ندارد.

با وقت طلبی آمریکا را شکست دادیم / کولاکوویچ

کولاکوویچ: با وقت طلبی آمریکا را شکست دادیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنان تیم آمریکا فوق العاده بازی کردند ولی می دانستیم این روند تا آخر ادامه ندارد.

به گزارش ایسنا، بعد از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر آمریکا در دومین دیدار از جام بزرگ قهرمانان جهان، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری آخر بازی راجع به بازگشت طوفانی کشور عزیزمان ایران به بازی و پیروزی در ست پنجم گفت: بازی بسیار دشواری را پشت سر گذاشتیم و در طول دیدار لحظات مشکل جهت ما اتفاق افتاد. بازیکنان آمریکا در دو ست نخست در دریافت، حملات بعد از دریافت و زدن سرویس بسیار عجیب و درخشان ظاهر شدند.

با وقت طلبی آمریکا را شکست دادیم / کولاکوویچ

سرمربی تیم کشور عزیزمان ایران ادامه داد: من در طول دو ست اول همواره به بازیکنانم می گفتم که در صورت بازی با همین روند نمی توانیم کاری از پیش ببریم. آمریکا فوق العاده والیبال بازی کرد. در چنین شرایطی باید جهت خودمان وقت به وجود می آوردیم. خوشبختانه از وقت هایی که حریف در طول ست ها در اختیارمان قرار داد، به خوبی استفاده کردیم.

کولاکویچ: آمریکا نمی توانست در کل بازی با یک روند بازی کند. باید از وقت ها استفاده می کردیم و خوشحالم که توانستیم با وقت طلبی از شانس هایمان بهره ببریم. با تبدیل توپ های برگشتی به امتیازات بازیکنان انرژی زیادی گرفتند و به این باور رسیدند که می توانند به پیروزی برسند. از پیروزی امروز برابر آمریکا خوشحالم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنان تیم آمریکا فوق‌العاده بازی کردند ولی می‌دانستیم این روند تا آخر ادامه ندارد.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | پیروزی | والیبال | بازیکنان | تیم ملی والیبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs